Odstoupení z důvodu zvýšení cen / změny vop

1) Dokumenty

Pokud chcete od svého stávajícího dodavatele odejít z důvodu zvýšení cen nebo změny Všeobecných obchodních podmínek, prosíme Vás o doložení následujících dokumentů:

  • podepsané Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny s naší společností a podepsané Plné moci
  • kopie dokumentu / e-mailu, ve kterém Vás dodavatel o změně informuje pro zjištění, za jakých podmínek lze od stávající smlouvy odstoupit (v případě, že jste si již stávající smlouvu vypověděli sami, doložte nám prosím akceptaci)
  • kopie posledního vyúčtování pro kontrolu technických údajů na odběrném místě

2) Smlouva a registrace

Jak získáte naši Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny?

Nejprve si u nás vyberte jeden z nabízených produktů. Jejich podmínky naleznete vždy v ceníku konkrétního produktu.

Pro přiznání všech produktů kromě produktu SMART je nutná registrace na našich webových stránkách přes portál MOJE FEEL ECOENERGY. Při registraci uvedete údaje o sobě, o platbách a technické údaje o odběrném místě. Doporučujeme Vám mít při sobě poslední vyúčtování nebo stávající smlouvu, kde technické údaje dohledáte. Na základě těchto údajů se Vám do e-mailu vygeneruje Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny s naší společností a Plná moc. Oba dokumenty si vytisknete a podepíšete

Pro produkt SMART si na našich stránkách v dokumentech ke stažení stáhněte formulář „Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny a formulář Plná moc.“ Vyplněné formuláře prosím vytiskněte, podepište a po jejich doložení provedeme registraci za Vás.

3) Zaslání dokumentů

Veškeré dokumenty zašlete prosím čitelně naskenované v pdf souboru na náš e-mail feelecoenergy@fosfa.cz nebo poštou na níže uvedenou adresu. Při zasílání dokumentů e-mailem, uveďte prosím do předmětu e-mailu „Odstoupení z důvodu zvýšení cen“ pro urychlení zpracování.

Fosfa a.s.

Feel ecoenergy

Hraniční 268/120

Břeclav – Poštorná

691 41

4) Odstoupení z důvodu zvýšení cen / změny vop

Na základě doložených dokumentů zašleme stávajícímu dodavateli odstoupení dle jejich podmínek a provedeme změnu dodavatele k nejbližšímu možnému datu.

V případě jakýchkoliv nejasností se neváhejte obrátit na naši zákaznickou linku +420 519 306 300 nebo na náš e-mail feelecoenergy@fosfa.cz.

Těší se na Vás tým Feel ecoenergy.